Охорона праці

line

Керівники підприємств, заступники керівників підприємств, керівники основних виробничо-технічних служб та охорони праці, спеціалісти служб охорони праці та члени центральних комісій з перевірки знань з питань охорони праці на підприємствах

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО

«ІНСТИТУТ ПІДГОТОВКИ КАДРІВ ПРОМИСЛОВОСТІ»

вул. Лук'янівська, 65/67, м.  Київ, 04071

Р/р 26000300480226 Банк: філії Гу м.  Києва та Київської обл. АТ «Ощадбанк», МФО 322669, код ЄДРПОУ 00301925

тел. (044) 485-28-18

_______________________________________________________________________________________________________________

На виконання Закону України “Про охорону праці” на базі Інституту підготовки кадрів промисловості України діє Центр “Охорона праці”, який має дозвіл Державного департаменту промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду Міністерства надзвичайних ситуацій України (№ 29.06.30-80.42.0 від 20.06.2006 р.) та ліцензію Міносвіти на діяльність пов’язану з підготовкою, перепідготовкою та підвищенням кваліфікації посадових осіб та фахівців з питань охорони праці. Навчання проводиться з відривом від виробництва та без відриву від виробництва безпосередньо на базі підприємства – замовника (за участю в комісії по перевірці знань представників відповідних Територіальних управлінь Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду).

Порядок проходження навчання та атестації, відповідно “Типового положення про навчання з питань охорони праці” узгоджений з Державним комітетом України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду та відділом охорони праці, навколишнього середовища та пожежної безпеки Міністерства промислової політики України.

По закінченню навчання видається посвідчення про перевірку знань відповідно до “Типового положення про навчання з питань охорони праці”.

На вимогу ст.18 Закону України “Про охорону праці” посадові особи до початку виконання своїх обов’язків і періодично один раз на три роки проходять навчання та атестацію з питань охорони праці в Центрі “Охорона праці” з участю представників Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду і відділу охорони праці, навколишнього середовища та пожежної безпеки Міністерства промислової політики України.

Слухачі забезпечуються житлом. Вартість житла — 135, 177, 265 грн. за добу. Бронювання місць за телефоном 485-17-11 , Огієнко Людмила Павлівна. Навчання, проживання та харчування в одному приміщенні.

При собі мати копію свідоцтва платника податку на додану вартість, посвідчення про відрядження, копію платіжного доручення, паспорт, копію наказу підприємства про направлення на навчання.

Тематика

  • Закони і державні нормативні акти з охорони праці;
  • Безпечна експлуатація електроустановок споживачів;
  • Правила пожежної безпеки;
  • Санітарно-гігієнічне забезпечення, надання першої допомоги потерпілим;
  • Техногенна безпека;
  • Безпечна експлуатація об’єктів підвищеної небезпеки (Правила будови і безпечної експлуатації парових і водогрійних котлів, котлів-утилізаторів, трубопроводів пари та гарячої води, посудин, що працюють під тиском, вантажопідіймальних кранів, ліфтів, підйомників, компресорів, Правила безпеки систем газопостачання України )

Термін навчання: 

 

Вартість навчання: _______ грн. без ПДВ.

За додатковою інформацією та для реєстрації в групу

звертайтесь за телефонами:

(044) 485-28-18

(066) 600-56-50

(096) 264-66-01

Київ, вул. Лук'янівська 65/67


 

вернуться наверх ▲вернуться наверх ▲