Охорона праці

line

Спеціалісти, які не мають теплотехнічної освіти та відповідальні за справний стан і безпечну експлуатацію парових та водогрійних котлів

На виконання Закону України “Про охорону праці” на базі Інституту підготовки кадрів промисловості України діє Центр “Охорона праці”, який має дозвіл Державного департаменту промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду Міністерства надзвичайних ситуацій України (№ 29.06.30-80.42.0 від 20.06.2006 р.) та ліцензію Міносвіти на діяльність пов’язану з підготовкою, перепідготовкою та підвищенням кваліфікації посадових осіб та фахівців з питань охорони праці. Навчання проводиться з відривом від виробництва та без відриву від виробництва безпосередньо на базі підприємства – замовника (за участю в комісії по перевірці знань представників відповідних Територіальних управлінь Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду).

Порядок проходження навчання та атестації, відповідно “Типового положення про навчання з питань охорони праці” узгоджений з Державним комітетом України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду та відділом охорони праці, навколишнього середовища та пожежної безпеки Міністерства промислової політики України.

По закінченню навчання видається посвідчення про перевірку знань відповідно до “Типового положення про навчання з питань охорони праці”.

На вимогу ст.18 Закону України “Про охорону праці” посадові особи до початку виконання своїх обов’язків і періодично один раз на три роки проходять навчання та атестацію з питань охорони праці в Центрі “Охорона праці” з участю представників Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду і відділу охорони праці, навколишнього середовища та пожежної безпеки Міністерства промислової політики України.

План-графік навчання та атестації з питань охорони праці на І півріччя 2010 року додається (на звороті).

Слухачі забезпечуються житлом. Вартість житла - 100 — 250 грн. за добу.

Бронювання місць за телефоном 417-20-44 (Корзун Світлана Олексіївна, Четверікова Тетяна Володимирівна). Навчання, проживання та харчування в одному приміщенні.

При собі мати копію свідоцтва платника податку на додану вартість, посвідчення про відрядження, копію платіжного доручення, паспорт, копію наказу підприємства про направлення на навчання.

Наш р/рахунок 26004027235601 в Шевченківському відділенні Київської міської філії АКБ УСБ м. Києва, МФО 322012, код ЄДРПОУ 00301925. 

Про приїзд на навчання обов’язково сповістити за 10 днів до початку навчання

Тематика: Безпечна експлуатація котлів. 

Термін навчання: 10.05-28.05.10.

Вартість навчання: 2200 грн. без ПДВ

 

 

вернуться наверх ▲вернуться наверх ▲