Курсове навчання

line

Курси риторики та навчання ораторській майстерності

Державні курси «Риторика. Ораторське мистецтво»

dnmpmnu - копия

Графік занять: 

вечірня група, 2 рази на тиждень, 1900-2100

група вихідного дня, 1 раз на тиждень.

Термін навчання: 1 місяць (4 тижні)

Вартість курсу: 1899грн. за весь курс.

УВАГА!

21.07.2018

початок навчання

Метою наших курсів «Риторика. Ораторське мистецтво» є навчання дорослих людей мислити і висловлювати свої ідеї з більшою ясністю і досягати від цього більшого ефекту, як у діловому спілкуванні, так і в повсякденному житті. Так як найбільш значних успіхів в житті досягають ті люди, які на додаток до знань володіють ще й умінням говорити і схиляти людей до своєї точки зору, умінням «подавати» себе і свої ідеї.

 

Детальну інформацію щодо програм та тренерів курсів риторики, Ви можете дізнатись натиснувши на посилання нижче  =>.

☛ Інформація про викладачів курсів риторики та ораторської майстерності

☛ Авторська програма курса «Правила та техніки успішного публічного виступу»

Ми також пропонуємо Вашій увазі поглиблений авторський курс щодо развитку навичок ефективних переговорів та ділового спілкування

Авторська програма курсу «Эфективні переговори»


Переваги наших курсів «Риторика. Ораторське мистецтво»

1. Ми відмовилися від довгих лекцій, так як переконалися на власному досвіді, щоб навчитися красиво говорити і не боятися аудиторії можна лише постійно виступаючи.
2. За форматом це максимально практичні тренінги, а саме:

    • • 90% практики (на кожному занятті ви виступаєте і займаєтесь відпрацюванням навичок, які Ви зможете використовувати вже на наступний день у реальному житті);
    • • 10% теорії (демонстрація навичок, основних законів риторики, обговорення виступів, відповіді на запитання і тощо).

3. Наша програма розроблена на основі наукових досліджень в області ораторської майстерності та враховує багаторічний досвід викладачів курсу, для того щоб ВИ отримали бажаний реальний результат після проходження наших курсів риторики.
4. На тренінгу учасники отримують не просто хаотичний набір прийомів, а й цілісну систему відпрацьованих на практиці знань та умінь.
5. Тренер — професіонал, який поділиться з Вами особистим досвідом і знаннями, що дозволить отримати значно вищий результат.
6. Відеозйомка. Як показує практика, саме після того як учасники курсу бачать себе на екрані, якісно змінюється стиль виступу.
7. Тепла і дружня атмосфера, яка панує на наших заняттях, сприяє розкриттю ораторських здібностей і виявленню Вашого прихованого потенціалу. Тренера під час занять  індивідуально працюють з кожним слухачем залежно від його цілей та завдань.
8. Взаємодія між учасниками — Ви знайдете в інших свої недоліки, і це допоможе побачити себе зі сторони та виправити свої власні помилки.
9. На кожному занятті учасники отримують авторський роздатковий матеріал. До кінця курсу у кожного на руках збирається добірка із завданнями, прикладами і вправами для самостійного  удосконалення необхідних навичок.

курси риторики та ораторської майстерсності фото

В результаті навчання на курсах «Риторика. Ораторське мистецтво»:

  1. У Вас  зникне відчуття страху перед аудиторією і Ви усвідомите, що навіть отримуєте задоволення, виступаючи перед людьми, і чим більше людей — тим навіть краще.
  2. Ви навчитесь слідкувати за  враженням яке ви справляєте на людей під час промови.
  3. Якісно поліпшите дикцію і вимову.
  4. Здобудете практичні  навички підбору і логічного аналізу інформації для створення найбільш переконливого тексту виступу/презентації.
  5. Відпрацюєте основні способи захисту від диверсій  та прийомів «чорної» риторики.
  6. Навчитесь аргументувати, переконувати і відстоювати свою позицію.
  7. Вдосконалите  навички виступу експромтом,читання незнайомого тексту перед аудиторією.
  8. Навчіться контролювати своє невербальне повідомлення, тримати змістові паузи, запалювати й надихати слухачів.
  9. Позбудетесь основних  мінусів своєї вимови: слова-паразити, жести-паразити, монотонність, відсутність контакту зі слухачами тощо.


99% ПРАКТИКИ на курсі — 100% УСПІШНИХ ВИСТУПІВ в житті!


курсы риторики

 

На кого розрахований курс «Риторика. Ораторське мистецтво»

  1. Всім, кому доводиться переконувати інших людей і виступати перед ними. Наприклад, одноманітна, монотонна промова не зачіпає свідомість, якою б цікавою вона не була. Слухачі поступово впадають у транс, вже не пам'ятаючи, і не розуміючи, про що йдеться. Так що потрібно вміти змусити аудиторію слухати, правильно розставляючи паузи, роблячи акценти тощо. 
  2. Менеджерам вищої та середньої ланки. Для чого? Корисно спробувати презентувати себе незнайомим людям, готовим висловити свою думку про те, що працює в твоїй промові на тебе, а що викликає подив або й сміх.
  3. Всім кому доводиться спілкуватися з клієнтами, презентуючи свою фірму. Метушливість рухів або зайва вольяжність пози; швидка, що зливається в одне нескінченне «у-у-у», вимова слів, чи монотонна, не емоційна мова — все це справляє «незабутнє» враження на клієнта. У підсумку — спілкуватися з вами більше не захочуть або не повірять у вашу професійність, що, в принципі, призводить до одних і тих же результатів. 
  4. Людям, які люблять бути в центрі уваги. Наприклад, побачивши на екрані телевізора зафіксовані відеокамерою власні руки, що рухаються як у механічної  ляльки, Ви зможете зробити висновок та урізноманітнити свої рухи, що допоможе Вам виглядати більш переконливо при спілкуванні з оточуючими.

навчання риториці фото

 

Переконлива і виразна мова є базою для всіх видів комунікації, для особистого спілкування, переговорів, продажів, навчання, нарад та дискусій. Ми стаємо ораторами у всіх випадках, коли відкриваємо рот і починаємо говорити.


IfW4kywP8v4

Тому, для більш детальної інформації та запису на курс
звертайтесь за телефонами:

(044) 485-28-18

(096) 264-66-01

(066) 600-56-50

 Київ, вул. Лук'янівська 65/67

 

Чекаємо  на  Вас  вже  сьогодні!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

вернуться наверх ▲вернуться наверх ▲