Cемінари

line

Современная методика наращивания волос

 

Навчання двом основним технологіям нарощування волосся (гаряче і холодне), які у свою чергу, діляться на підтипи (італійський, англійський метод, нарощування на кільцях, нарощування на тресс). 

Гарячі технології нарощування 

Один із самих естетичних способів нарощування волосся. Пасма кріпляться за допомогою розігрітої смоли, виготовленої, на основі кератину — білка, що входить до складу вашого власного волосся. 

Італійський метод. На сьогоднішній день, є самим досконалим і естетичним методом нарощування. Використовуються вже готові пасма з прикріпленою до них, заводським способом, кератіновой капсулою. Як правило, це волосся вже оброблені і пофарбовані. Забарвлення підбирається по спеціальній палітрі. Нарощування проводиться за допомогою спеціального апарата. На якому виставляється потрібна температура і спеціальними щипцями розігрівається і прикріпляється до волосся капсула. 

Англійська метод. Відноситься також до гарячим технологіям. Тільки на відміну від італійського методу, пасма не мають готових капсул. Майстер сам складає пасмо з 30-50 волосся і занурює один кінець у розігріту кератіновую смолу і сам формує капсулу. 

Холодні технології нарощування 

Нарощування на кільцях. Нарощування здійснюється за допомогою маленьких затискачів (кліпс). Є кліпси різних кольорів, що робить їх абсолютно непомітними. Іспанська технологія. Нарощувані волосся прикріплюються за допомогою спеціального клею і закріплювач. Майстер сам формує пасма, що дозволяє зробити зачіску більш природною. 

Японська технологія. також відноситься до холодних методів нарощування локонів. Вона заснована на використанні металокерамічних кліпсів розміром 3 мм. При цьому виключається використання клею. Кліпса кріпить пасмо біля коренів вашого власного волосся. Ця процедура більше підійде власницям короткого волосся. 

Нарощування на тресс. Суть методу полягає в тому, що волосся не формуються в пасмі, а у вигляді стрічки пришиваються до вже заплетене в щільні кіски свого волосся. 

Hair Talk. німецька технологія нарощування волосся. Вона заснована на використанні силіконових смужок. 

 

Тривалість: 3 дні по 6 годин. 


 

Після закінчення навчання видається свідоцтво та сертифікат державного зразка 

вернуться наверх ▲вернуться наверх ▲