Cемінари

line

Пілінг

Пілінг — це особлива процедура очищення шкіри, в результаті якої прибираються нерівності і навіть дрібні зморшки. Ця методика призначена для профілактики старіння шкіри і корекції вікових косметологічних дефектів. 

При проведенні пілінга знімається верхній ороговілий і застарілі шар клітин і запускаються процеси оновлення шкіри, значно поліпшується її еластичність. 

В Інституті ви можете навчитися проведення косметичного, механічного, фізичного і хімічного пілінгів. 

Косметичний поверхневий пілінг має чисто профілактичний характер. Але в результаті щотижневої очищення шкіри підтримується її пружність, видаляються відмерлі клітини, очищаються пори і прибираються комедони. Проведена регулярно, процедура робить шкіру еластичною і м'якою. 

Поверхневий пілінг робиться за допомогою двох основних «інструментів» — скрабу і гоммажа. Гоммажі і скраби наносяться подушечками пальців у поєднанні з косметичним масажем. 

Косметичний пілінг може бути також хімічним.

Наноситься пілінг круговими масажними рухами від центру до периферії лиця по висхідній. 

Наступний вид пілінгу — механічний. Він включає в себе броссаж, вакуум-пілінг, ультразвуковий пілінг і мікродермабразію. 

Броссаж здійснюється за допомогою обертових щіток з натуральної щетини. 

Видалення відмерлих шарів епідермісу здійснюють і за допомогою ультразвукової хвилі. Ультразвуковий пілінг застосовується як омолоджуюча процедура. Під час чищення косметолог «відсмоктує» з розширених пор комедони і вугри. 

Фізичні методи пілінгу включають в себе використання лазера, низьких температур (кріотерапія) та ін 

 

Навчання особливостям та технології проведення процедури пілінгу. 

 

Тривалість: 1 день, 8 годин. 


 

Після закінчення навчання видається свідоцтво та сертифікат державного зразка 

 

вернуться наверх ▲вернуться наверх ▲