Cемінари

line

Тайський масаж

 

 

Має довгу історію лікувального впливу на організм людини. Цей масаж, як і китайська народна медицина, і індійська йога, заснований на вченні про невидимих енергетичних лініях, які пронизують все тіло. Тайський масаж впливає на акупрессурние точки, що знаходяться на цих лініях, здатне позбавити від багатьох страждань ... 

Тайський масаж займає провідне місце в системі охорони здоров'я і вважається зручним і ефективним методом лікування всіма верствами населення. 

На відміну від класичних західних форм масажу, тайський масаж менше звертається до механічного впливу на м'язи людини, але більш до так званих лініях і областях енергії, які вважаються основними меридіанами в Китайській медицині. Традиційний Тайський масаж використовує певні ділянки тіла, щоб надати позитивний вплив на інші (внутрішні) частини організму, за допомогою чого досягається приємний стан розслаблення. 

Для тайського масажу не використовуються ніякі масла і креми. Лише іноді спеціальні трав'яні екстракти, що підсилюють ефект масажу. Головні результати традиційного тайського масажу відчуваються пацієнтом на духовному рівні (відновлення внутрішнього балансу, гармонізація нервової системи). Тісно пов'язаний з акопрессурой і рефлексологія, внаслідок унікальної техніки (екзотичною, як все східне), Тайський масаж в деяких випадках має набагато кращі результати оздоровлення, ніж звичайні форми масажу (згадайте, як довго не старіють китаянки і японки: до вельми зрілого віку вони виглядають , як юні дівчата). 

Курс тайскогo масажу включає в себе вивчення енергетичних каналів і повний комплекс з тайського масажу.

Тривалість занять — 5 днів. 

Після закінчення навчання видається та сертифікат

вернуться наверх ▲вернуться наверх ▲