Cемінари

line

Рефлекторний масаж стоп

 

Масаж стоп застосовується здавна багатьма східними народами. На стопі приблизно 70 тисяч нервових закінчень, тому стопа є високорефлекторной зоною, що пов'язана з усіма внутрішніми органами. Ступня являє собою дуже складний комплекс, що складається з 26 кісток, 56 зв'язок і 38 м'язів. 

Рефлекторний масаж стоп — унікальна, ефективна, але в той же час проста і легка для засвоєння методика масажу. 

Основу масажу становить рефлексологія стопи, що передбачає вплив на органи через поверхневі точки. До рефлексогенних точок належать кисті рук, стопи, вушні раковини, обличчя тощо. Найбільш доступні й легкі в освоєнні стопи. Рефлекторний масаж стоп абсолютно безпечний і приємний. 

На підошвах ніг, як на атласі, кожен орган має свою зону. Навчившись використовувати спеціальні прийоми точкового масажу, ви зможете виявляти місця з порушенням енергетичного живлення і усувати не тільки блокаду енергетичних каналів, але й різні кристалічні відкладення. 

Ця унікальна методика стабілізує енергетичний баланс організму, покращує роботу серцево-судинної, імунної, нервової систем, опорно-рухового апарату. Крім того, вона є наймогутнішим інформаційним стимулом до самозцілення організму. 

 

Програма: 

 

  • — Короткі відомості по рефлексології
  • — Вплив рефлексології на організм людини
  • — Анатомія стопи схеми рефлексів ніг
  • — Процедура проведення рефлекторного масажу стопи( підготовчий масаж, обробка рефлексогенних сон на подошві та тильній стороні стопи)
  • — Набуття практичних навиків по проведенню рефлекторного масажу стопи

 

 

 

Тривалість заняття: 2 день(12 годин). 


 

Після закінчення навчання видається сертифікат

вернуться наверх ▲вернуться наверх ▲