Cемінари

line

Медовий масаж

 

Медовий масаж заснований на дії лікувальних біологічно активних речовин що містяться в меді, він благотворно впливає на шкіру людини і на загальний стан організму. Згідно з висновком вчених, мед являється схожим за своїм складом з плазмою крові людей, це означає, що засвоюється він практично моментально. Мед містить натуральні вітаміни, які, ясна річ, на набагато активніше впливають на людський організм ніж синтетичні. 

Також, мед виступає антимікробним засобом. Не секрет, що якщо прикласти на рану мед — вона швидше заживе. З найдавніших часів мед був і остаеться практично унаверсальним засобом при будь-якій слабкості організму. 

Завдяки дії медового масажу значно поліпшується кровообіг у глибоких шарах шкіри і підлеглих м'язах, що сприяє поліпшенню живлення внутрішніх органів і тканин. Мед, віддаючи біологічно активні речовини, адсорбує токсини і сприяє швидкому виведенню їх з організму. Такий масаж проводиться для збільшення лімфотоку та чищення шкіри. Після його проведення підшкірні ущільнення розгладжуються, шкіра стає шовковистою і пружною, прибирається целюліт, запобігає відкладення солей, поліпшується обмін речовин. 

Дуже ефективний медовий масаж в якості методу лікування та профілактики розумового і фізичного стомлення, порушень сну, головних болів, артрозів, ішіас, радикуліту, остеохондрозу, міозиту, психосоматичних захворювань, вегето-судинної дистонії, порушень роботи внутрішніх органів, застуди, кашлю, підвищення імунітету , зменшення набряклості. 

А також медовий масаж є прекрасним засобом для догляду за шкірою і відновленням її пружності. 

Медовий масаж можна виконувати не тільки як окрему оздоровчу процедуру, але і як доповнення до антицелюлітної програмі — для поліпшення шкіри і виведення з організму шлаків. 

 

Програма семінару

1. Цілющі властивості меду при масажі; 

2. Ефективність медового масажу та його використання: 

 • — Для очищення організму,
 • — При діагностики захворювань,
 • — Для лікування захворювань внутрішніх органів,
 • — При лікуванні целюліту,
 • — Бронхолегеневих захворювань,
 • — Захворювань хребта
 • — При артриті і т.д;

3. Практичне виконання медового масажу. 

 

 

Тривалість: 1 день(6 годин). 


 

Після закінчення навчання видається сертифікат

 

  За додатковою інформацією та для реєстрації в групу

  звертайтесь за телефонами:

  (044) 485-28-18

  (066) 600-56-50

  (096) 264-66-01

  (063) 721-01-72

  (044) 485-17-46

  Київ, вул. Лук'янівська 65/67

 

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА НАВЧАННЯ!!!


вернуться наверх ▲вернуться наверх ▲