Курсове навчання

line

Цікаві поради від викладаів курсів крою та шиття

 

Порада від викладача Надії Хілько.
Навчіться шити, щоб економити на покупці одягу
Сьогодні багато хто хоче навчитися шити. Наприклад, щоб само-виражатися в одязі або щоб економити, або, можливо в майбутньому, змінити рід діяльності і почати шити на замовлення.

Часто буває, що зайдеш в магазин, великий вибір одягу, а душа не радіє. Або колір не той, або довжина, або розміру відповідного немає. А якщо щось нарешті сподобалося, то коштує майже цілу зарплату, та й у наш нестабільний час, коли криза слідує за кризою, корисно мати додаткову професію.

До професійної кравчині чергу займають на місяць вперед. І, незважаючи на те, що щороку з'являються все нові і нові кравці, роботи не зменшене, а навпаки. Адже знову пішла мода носити зшиті на замовлення речі.

Справа залишилася за малим — навчитися шити. Перед тим, як навчитися шити самій, перевірте, чи все у Вас для цього є? — Машинка, тканина, голки, ножиці, сантиметрова стрічка, інсталяційний пояс (стрічка шириною до 1см, шнурок або гумка), крейда, шпильки, потрібні нитки, праска.

Визначтеся, з чого Ви хочете розпочати навчання? Можливо, Ви хочете зшити спідницю, а може бути брюки або сукню, або ще щось  ?

Де і як Ви хочете навчатися? Не намагайтеся навчитися шити самостійно, за допомогою книг, викрійок та інструкцій до них, а також не використовуйте коштовну тканину не маючи навичок шиття. Це буде псування тканини, і свого настрою. Навчаючись, виконуйте всі домашні завдання вчасно. Уроки з шиття допоможуть Вам навчитися шити набагато швидше. Ці уроки складені і перевірені на практиці на якість подачі матеріалу.
Якщо у Вас немає швейної машини, і Ви тільки збираєтеся, почати шити, і не знаєте, як влаштована швейна машина — то Ви зможете подивитися наочно будову та принцип роботи в інструкції. Пам'ятайте, що основні складності становить не робота на самій швейній машинці, а конструювання та моделювання, сам же процес шиття не складає особливих труднощів.
Для того що б швидше навчитися шити самій, потрібно швидше приймати рішення і починати робити кроки в цьому напрямку. Але, відкладання на потім у більшості випадків діє не завжди добре. Перші знання Ви можете отримати навчаючись в Інституті підготовки кадрів промисловості. А далі більше практикуйтеся. Шийте собі спідниці, брюки, сукні, можна і на знайомих тренуватися. Головне — потрібно відточувати майстерність, і результати не змусять себе чекати.
Успіхів Вам і приємного шиття!
З Вами Ваш експерт по крою та шиття, Надія Хілько.

вернуться наверх ▲вернуться наверх ▲