Переваги

line
1

Інститут успішний на ринку освіти вже понад 60 років. Має великий досвід післядипломного навчання, підвищення кваліфікації та підготовки спеціалістів. Визнаний головною організацією з питань підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів промисловості.

2

Професорсько-викладацький корпус має високий рівень науково-педагогічної підготовки у галузі освітньої діяльності, займається науковими розробками, серед яких є авторські програми з дисциплін, що викладаються.
Наші викладачі – практики з багаторічним досвідом роботи, висококваліфіковані фахівці в своїй сфері.

3

Більшість наших спеціальностей ліцензовані. По закінченню навчання студентам видаються документи ДП «Інституту підготовки кадрів промисловості».

лицензия

4

З метою надання допомоги своїм випускникам інститут співпрацює з відомими кадровими агентствами, центрами зайнятості й роботодавцями, а також має свою базу даних, — тому майже стовідсотково вирішується проблема працевлаштування випускників.

5

Інститут має сучасну навчальну базу, яка дозволяє проводити навчальний процес на належному рівні. Слухачі навчаються в спеціально обладнаних аудиторіях, користуються послугами бібліотеки та сучасною комп'ютерною базою, яка мае вихід до мережі «Internet».

6

До послуг слухачів готель, гуртожиток та кафе.

7

Уся необхідна теоретична інформація видається у друкованому вигляді. Більша частина навчальних занять – практична робота на моделях. Видаються методичні матеріали та навчально-тренувальні засоби.

8

Індивідуальний підхід до кожного слухача.

9

Доступні ціни. Поэтапна оплата.

10

Індивідуальний графік навчання для кожної групи, узгоджений з викладачами, що зекономить Ваш час та прийме до уваги Ваші побажання.

11

Навчання проводиться як на базі Інституту, так і на виїзді.

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА НАВЧАННЯ!

вернуться наверх ▲вернуться наверх ▲