Про інститут

line

Державне підприємство «Інститут підготовки кадрів промисловості» є правонаступником Інституту підготовки кадрів промисловості Міністерства промислової політики України та підпорядковується Міністерству економічного розвитку і торгівлі України. Літопис державного підприємства «Інститут підготовки кадрів промисловості»  ведеться з 1949 року. Вагомий внесок підприємства у забезпечення високого рівня освітньої підготовки кадрів промисловості  був відзначений престижною Срібною Медаллю «Незалежність України» та нагороджений дипломом загальноукраїнського проекту «Промисловість та підприємництво України».  Інститут є номінантом альманаху «Золота книга Української еліти», лауреатом міжнародного академічного рейтингу «Золота фортуна», «Державне підприємство 2016 року» (лідер галузі).

За результати рейтингового аналізу основних показників фінансово-господарської діяльності підприємств України за даними фінансової звітності, —
Державне підприємство «Інситут підготовки кадрів промисловості» увійшло в топ Національного бізнес-рейтингу і посіло наступні позиції:

1 місце (Золото) серед суб'єктів господарювання м. Києва за показником «Коефіцієнт обертаємості грошових коштів».
2 місце (Золото) серед суб'єктів господарювання України у номінації «Фінансові показники успішної діяльності»;

Високі результати свідчать про успішну реалізацію стратегії компанії, її бездоганну ділову репутацію, довіру клієнтів і партнерів. Саме тому Наше підприємство заслужено отримує престижний статус «Лідер року 2017».

material-1518515861351-name-1518515870805

 

 

Інститут має ліцензії МОНУ, здійснює навчання згідно із затвердженими планами і програмами.

лицензия

Про переоформлення ліцензій

Міністерство освіти і науки інформує, що з 28 червня 2015 року після набуття чинності Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (частина шоста, стаття 21), ліцензії, що були чинними станом на цю дату та мали обмежений термін дії, є безстроковими.

Інститут пропонує такі освітні послуги:

— підвищення кваліфікації керівників підприємств, установ та організацій,  керівників структурних підрозділів, головних спеціалістів, менеджерів, відповідальних працівників та посадових осіб, діяльність яких пов’язана з ефективним використанням паливно-енергетичних ресурсів, фахівців управління кадрами,  тощо;

— послуги навчального центру «Охорона праці», який  організовує і проводить систематичне навчання фахівців підприємств всіх галузей промисловості з питань охорони праці, забезпечує підприємства інструктивними документами, нормативною та навчально – методичною літературою, проводить тематичні семінари, надає консультативну – методичну, організаційну і практичну допомогу підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності і виду діяльності стосовно вирішення питань охорони праці, поширення і впровадження передового досвіду в галузі охорони праці;

— здійснення професійної освіти (є відповідні ліцензії) та підвищення кваліфікації робітничих кадрів за 27 робітничими професіями різних галузей промисловості, наприклад, будівельних професій: штукатурів, лицювальників – плиточників, слюсарів – сантехніків.

-  професійно – технічна підготовка   та підвищення кваліфікації  фахівців ресторанного бізнесу та громадського харчування  за такими професіями: адміністратор, кондитер, кухар та інші;  фахівців сфери обслуговування: кравців, швачок, закрійників, манікюрників, педикюрників, перукарів, косметологів та інші.

Практично стовідсотково вирішується проблема працевлаштування. Послуги з працевлаштування випускникам надаються безкоштовно.
Разом з тим Інститут виконує соціальну програму, зокрема:

—  співпрацює з Київським міським та обласним центрами зайнятості понад 20 років та  має значний досвід з організації та проведення навчання безробітних громадян;

— має досвід співпраці з Київським міським центром роботи з жінками щодо навчання жінок – інвалідів за професією – манікюрник;

— проведення семінарів з психологічної допомоги  вимушеним переселенцям та колишнім  бійцям АТО;

— здійснює навчання для демобілізованих учасників АТО за професіями — охоронець, охоронник та ін.

Інститут є самодостатнім закладом із досить потужним  викладацьким складом та матеріально-технічною базою, що є гарантією  надання якісних освітніх послуг та забезпечення комфортних умов навчання слухачів.

Навчальний процес здійснюють, як штатні викладачі, які мають багаторічний досвід роботи у відповідних  галузях та є авторами наукових розробок, так і провідні фахівці міністерств, відомств, підприємств, інших навчальних закладів. За бажанням замовника Інститут організовує навчання  безпосередньо на підприємстві.

До послуг слухачів комп’ютерний центр з виходом до мережі Інтернет, кабінет «Охорони праці», конференц – зал, чудова бібліотека, аудиторії, обладнані сучасними засобами навчання,  майстерні для проходження навчальної практики та практичних занять укомплектовані всім необхідним устаткуванням.   

Слухачі Інституту підготовки кадрів промисловості забезпечуються гуртожитком. В інституті також є кафе і готель.  Керівникам та спеціалістам підприємств, які знаходяться у відрядженні у м. Києві, також надається можливість проживання.

Інститут має філії у Харкові та навчально – методичне відділення  у Львові, які проводять навчання з підвищення кваліфікації, перепідготовки, підготовки робітничих кадрів та з питань охорони праці. Це дає змогу проводити навчання по регіонах України.

Державне підприємство «Інститут підготовки кадрів промисловості» має бажання та всі можливості для проведення навчання всіх бажаючих з метою забезпечення підприємств, установ та організацій якісними високопрофесійними кадрами, що  являється одним з найважливіших чинників підвищення продуктивності праці, випуску конкурентоздатної продукції та розвитку України.

вернуться наверх ▲вернуться наверх ▲